Polityka prywatności aplikacji Gordian


Twoja zgoda
Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej aplikacji, zgadzasz się na zbieranie i wykorzystywanie informacji w związku z niniejszą polityką. Dane osobowe, które zbieramy, służą do świadczenia i ulepszania usługi. Nie będziemy wykorzystywać ani udostępniać Twoich danych nikomu.

Dane dziennika
Za każdym razem, gdy korzystasz z naszej aplikacji, w przypadku błędu zbieramy dane i informacje o błędzie do loga (dziennika). Te dane mogą obejmować takie informacje, jak adres protokołu internetowego („IP”) urządzenia, nazwa urządzenia, wersja systemu operacyjnego, konfiguracja naszej aplikacji, czas i data korzystania z aplikacji oraz inne statystyki.

Uprawnienia
Aplikacja wymaga pozwolenia użytkownika, aby mieć dostęp do:

  • kamery - udzielenie tego uprawnienia jest wymagane, aby funkcja skanowania kodu działała poprawnie. Po uzyskaniu pozwolenia aplikacja uzyskuje dostęp do aparatu w telefonie. Aplikacja NIE robi zdjęć ani nie nagrywa filmów. Jeśli nie udzielisz wymaganych uprawnień, funkcja skanowania kodu w aplikacji nie będzie działać.

Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych zebranych przez Dewelopera oraz informacji o tym, jak te dane osobowe są przetwarzane. Możesz o to poprosić, wysyłając wiadomość e-mail na adres biuro@anteeo.com.pl