Kilka słów o nas

Cóż... Jest wiele firm i organizacji, które wychodzą na przeciw potrzebom klienta, wiele z nich w wyniku długotrwałego procesu doskonalenia kadr i przemyślanych inwestycji w strategiczne technologie potrafi ponoć dostarczać produkty niezbędne do poprawnego funkcjonowania biznesu swoich klientów. Widziano także takie, których handlowcy... przepraszam najmocniej - managerowie sprzedaży, przygotują umowę na dostarczenie i realizację "pod klucz" dowolnej technologii, w dowolnym terminie i z dowolnie wybranym skutkiem. Krążą także legendy o organizacjach posiadających w swych przepastnych magazynach szwadrony zaprawionych w boju inżynierów, gotowych sprostać najwyżej postawionym wymaganiom, specjalnie szkolonym w przewidywaniu oczekiwań użytkowników.

* * *

Jeszcze nie teraz, ale kiedyś... kiedyś doczekamy się dnia... może nie my, może nasze dzieci lub wnuki... może nadejdzie taki dzień,w którym Anteeo stanie się prawdziwą maszyną do masowej konsumpcji kontraktów. Może i my napiszemy niedziałający program, za którego naprawę klient będzie musiał jeszcze zapłacić. Najlepiej kilka razy...
Póki co jednak, jesteśmy niewielką grupą inżynierów oprogramowania, których ambicją zawodową jest tworzenie dobrego oprogramowania i rozwiązań informatycznych. Nie jesteśmy stworzeni do rozwiązywania Twoich problemów, ale jeśli dasz nam je poznać, to może zaproponujemy rozwiązanie, które będzie się Tobie opłacało wdrożyć. Jeśli pozwolisz nam poznać specyfikę swojej działalności i wyłożysz problemy z jakimi się borykasz, to dostarczamy oprogramowanie, które ma szanse sprawdzić się w praktyce. Służymy radą i wiedzą w obszarach, w których doświadczenie pozwala nam cokolwiek radzić.

A najbardziej cieszymy się, gdy ktoś na koniec powie, że jego codzienna praca – dzięki naszym staraniom – stała się łatwiejsza.
Lubimy solidne rzemiosło.

Staże i praktyki

Firma Anteeo - Łukasz Izbaner z siedzibą w Starym Jasińcu k. Koronowa oferuje praktyki oraz płatne straże dla młodych osób poszukujących doświadczenia!

Czytaj więcej...

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej