Aurora

Opublikowano: 29.01.2020 12:40

AURORA


Aurora jest systemem na licencji developerskiej wykorzystywanym do monitoringu danych, wizualizacji procesów, generowania raportów oraz zdalnego sterowania.

 

MOŻLIWOŚCI PRODUKTU


Przy pomocy naszego oprogramowania są Państwo w stanie monitorować dane pochodzące z różnych urządzeń. Niezależnie, czy interesują Państwa wartości temperatury w pomieszczeniach, stan naświetlenia, liczniki energii, prognozy pogody. Te i wiele innych zmiennych można zebrać, a następnie przeanalizować pod kątem poszukiwania oszczędności w zużyciu mediów.

System Aurora oferuje różnorodne możliwości wizualizacyjne. Rozpoczynając od wartości wyświetlanych w postaci liczb, przez ikony na rozbudowanych wykresach kończąc.

Przykładowe rozwiązania:

Wykres przedstawiający pracę nastaw światła o okresie od 13 - 20 marca.

Wykres obrazujący wartości temperatury wraz z procesem uczenia się sieci neuronowej.

Wykres zestawiający aktualne wartości pogodowe z prognozą pogody.

Zebrane dane można wygenerować w postaci raportów oraz wykorzystać w procesach manualnego, jak i automatycznego sterowania nastawami

Zaletami naszego rozwiązania są:

enlightened Modułowość - umożliwia rozbudowanie instalacji zgodnie z potrzebami klienta;

enlightened Integralność - gwarantuje bezkonfliktowe dopasowanie sie do funkcjonujących rozwiązań;

enlightened Bezprzewodowość - zapewnia odczyt danych , jak i funkcje sterowania z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu;

 

UNIWERSALNE ROZWIĄZANIA


Dzięki modułowej konstrukcji urządzenia oraz oprogramowanie Aurora może zostać wykorzystane zarówno w rozbudowanych instalacjach budynków użyteczności publicznej, przedsiębiorstwach produkcyjnych, jak i małych instalacjach domowych. Prostota aplikacji powoduje, że  nasz produkt z pewnością spełni wymagania wszystkich osób, które chcą:

enlightened Mieć kontrolę nad zużyciem mediów;

enlightened Wygenerować oszczędności;

enlightenedZdalnie sterować urządzeniami;

enlightened Korzystać z rozwiązania, które automatycznie reaguje na zmiany w otoczeniu; 

 

ELEMENTY SYSTEMU


Serwer licencyjny: umożliwia wygenerowanie klucza, dzięki któremu aktywujemy urządzenia.

Aplikacja Mesqtt: zapewnia monitorowanie oraz sterowanie instalacją z poziomu telefonu. Na przykład, gdy poziom odczuwalnego ciepła jest inny od przeciętnego umożliwia samodzielną zmianę wysokości temperatury komfortowej.  

 

 

Aurora współpracuje z aplikacją do sterowania przy pomocy standardu komunikacyjnego Bluetooth - Beacon Simulator App

Node-RED: narzędzie stworzone przez IBM zintegrowane z naszym systemem, dzięki któremu można stworzyć niestandardowe wizualizacje procesów. 

Oficjalna witryna Node-RED

 

OSZCZĘDNOŚCI W INSTALACJI TESTOWEJ


Zastosowanie Aurory wygenerowało duże oszczędności energii elektrycznej w budynku użyteczności publicznej. Szczegółowe dane znajdą Państwo w tabeli poniżej:

 

JAK ROZPOCZĄĆ PRACĘ ?


Po zakupie urządzeń wystarczy, że wejdą Państwo na dedykowaną stronę www, zarejestrują się i pobiorą klucz licencyjny. Klucz licencyjny umożliwia łatwe dodawanie oprogramowania do  kolejnych elementów instalacji. W praktyce wygenerowany klucz licencyjny aktywuje pierwszy moduł - oparty o ESP8266 i nadaje mu rolę nadrzędną. Do głównego modułu można podłączyć kolejne urządzenia w dowolnych konfiguracjach. 
 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Pytania można kierować na naszą skrzynkę pocztową: biuro@anteeo.com.pl lub bezpośrenio pod numerem telefonu: +48 52 3824 661