Aurora


Aurora jest systemem na licencji developerskiej wykorzystywanym do monitoringu danych, wizualizacji procesów, generowania raportów oraz zdalnego sterowania.

 

 

Możliwości produktuPrzy pomocy naszego oprogramowania są Państwo w stanie monitorować dane pochodzące z różnych urządzeń. Niezależnie, czy interesują Państwa wartości temperatury w pomieszczeniach, stan naświetlenia, liczniki energii, prognozy pogody. Te i wiele innych zmiennych można zebrać, a następnie przeanalizować pod kątem poszukiwania oszczędności w zużyciu mediów.

System Aurora oferuje różnorodne możliwości wizualizacyjne. Rozpoczynając od wartości wyświetlanych w postaci liczb, przez ikony na rozbudowanych wykresach kończąc.
 

Przykładowe rozwiązania:
 

Wykres przedstawiający pracę nastaw światła o okresie od 13 - 20 marca.
 

Wykres obrazujący wartości temperatury wraz z procesem uczenia się sieci neuronowej.
 

Wykres zestawiający aktualne wartości pogodowe z prognozą pogody.

Zebrane dane można wygenerować w postaci raportów oraz wykorzystać w procesach manualnego, jak i automatycznego sterowania nastawami

Zaletami naszego rozwiązania są:

  • Modułowość - umożliwia rozbudowanie instalacji zgodnie z potrzebami klienta;
  • Integralność - gwarantuje bezkonfliktowe dopasowanie sie do funkcjonujących rozwiązań;
  • Bezprzewodowość - zapewnia odczyt danych , jak i funkcje sterowania z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.
     

Uniwersalne rozwiązaniaDzięki modułowej konstrukcji urządzenia oraz oprogramowanie Aurora może zostać wykorzystane zarówno w rozbudowanych instalacjach budynków użyteczności publicznej, przedsiębiorstwach produkcyjnych, jak i małych instalacjach domowych. Prostota aplikacji powoduje, że  nasz produkt z pewnością spełni wymagania wszystkich osób, które chcą:

  • Mieć kontrolę nad zużyciem mediów;
  • Wygenerować oszczędności;
  • Zdalnie sterować urządzeniami;
  • Korzystać z rozwiązania, które automatycznie reaguje na zmiany w otoczeniu; 

 

Elementy systemuSerwer licencyjny: umożliwia wygenerowanie klucza, dzięki któremu aktywujemy urządzenia.


 

Aplikacja Mesqtt: zapewnia monitorowanie oraz sterowanie instalacją z poziomu telefonu. Na przykład, gdy poziom odczuwalnego ciepła jest inny od przeciętnego umożliwia samodzielną zmianę wysokości temperatury komfortowej.  


 

Aurora współpracuje z aplikacją do sterowania przy pomocy standardu komunikacyjnego Bluetooth - Beacon Simulator App.


 

Node-RED: narzędzie stworzone przez IBM zintegrowane z naszym systemem, dzięki któremu można stworzyć niestandardowe wizualizacje procesów. 

Oficjalna witryna Node-RED


 

Oszczędności w instalacji testowejZastosowanie Aurory wygenerowało duże oszczędności energii elektrycznej w budynku użyteczności publicznej. Szczegółowe dane znajdą Państwo w tabeli poniżej:


Jak rozpocząć pracę?Po zakupie urządzeń wystarczy, że wejdą Państwo na dedykowaną stronę www, zarejestrują się i pobiorą klucz licencyjny. Klucz licencyjny umożliwia łatwe dodawanie oprogramowania do  kolejnych elementów instalacji. W praktyce wygenerowany klucz licencyjny aktywuje pierwszy moduł - oparty o ESP8266 i nadaje mu rolę nadrzędną. Do głównego modułu można podłączyć kolejne urządzenia w dowolnych konfiguracjach. 
 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Pytania można kierować na naszą skrzynkę pocztową: biuro@anteeo.com.pl
lub bezpośrenio pod numerem telefonu: +48 52 3824 661

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej