Outsourcing IT


Czy sytuacja biznesowa wymaga od Ciebie zwiększenia zasobów ludzkich w firmie? Czy zależy Ci na szybszej realizacji projektów, które Ci powierzono? Czy chcesz odciążyć swój zespół IT z zadań? Czy szukasz firmy, która zrealizuje dla Ciebie indywidualny projekt?

 

Jeżeli chociaż na jedno z zadanych pytań Twoja odpowiedź jest twierdząca - skorzystaj z usług outsourcingowych i przekonaj się, ile na tym zyskasz!
 

Czym jest właściwie outsourcing IT?
Sama nazwa "outsourcing" pochodzi z języka angielskiego i jest to skrót od trzech słów: outside-resource-using. Oznacza korzystanie z zewnętrznych źródeł i polega na przekazywaniu różnego typu działań do realizacji firmie zewnętrznej (np. zarządzaniem systemami informatycznymi, serwisowaniem sprzętu komputerowego, projektowaniem i tworzeniem aplikacji). Outsourcing IT jest pełną lub częściową obsługą informatyczną danego przedsiębiorstwa przez zewnętrzną firmę IT. Dzięki zlecaniu prac informatycznych zewnętrznemu usługodawcy firma zyskuje na wielu płaszczyznach, m.in. wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów, obsługą informatyczną na najwyższym poziomie, niższymi kosztami dla firmy i optymalizacją procesów.
 

Jednymi z najczęściej oferowanych rodzajów outsourcingu są usługi internetowe i obsługa aplikacji. Już od wielu lat outsourcing tych usług jest chętnie wykorzytywany przez firmy. Dzieje się to za sprawą zwiększenia zapotrzebowania na promocję w Internecie, w szczególności przez małe firmy. Aby utrzymać się na rynku, muszą każdego dnia walczyć z wielkimi graczami. Mniejsze przedsiębiorstwa zazwyczaj nie mają możliwości stworzenia komórki IT do administrowania takimi usługami, dlatego chętnie korzystają z takich usług jak: tworzenie stron i sklepów internetowych, aplikacji webowych oraz mobilnych, a także hostingu. Wdrożenie zaawansowanych usług informatycznych wymaga specjalistycznej wiedzy, a zatrudnienie odpowiedniej kadry jest drogie i nie zawsze opłacalne dla mniejszego przedsiębiorstwa.
 

Przekazanie części projektów zewnętrznej, profesjonalnej fimie programistycznej niesie ze sobą dużo korzyści. Zapewnia elastyczność działania, dostęp do więszej ilości wykwalifikowanej kadry bez ryzyka związanego z procesem zatrudnienia, utrzymanie kontroli organizacyjnej, minimalizację wysiłku związanego z zawieraniem umów, możliwość dostosowywania zespołu do aktualnych potrzeb, szybszą realizację powierzonych przez klientów projektów.
 

Jeżeli prowadzisz firmę, która obsługuje mnóstwo zleceń, trafiają do Ciebie bardzo indywidualne projekty, które w większym stopniu angażują Twoje moce przerobowe, nie trać czasu na dotrudnianie i szkolenie kolejnych jednostek, skorzystaj z pomocy naszej firmy!


Anteeo świadczy usługi outsourcingowe, co oznacza, że podejmujemy współpracę z przedsiębiorcami, którzy szukają partnera w zakresie rozwiązań IT.
 

Specjalizujemy się następujących językach programowania:

 • Ruby, Ruby on Rails,
 • Angular (TypeScript, JavaScript, JavaAngular);
   

w interfejsach użytkownika:

 • HTML5,
 • CSS3,
 • React Native.
   

Języki wykorzystywane w aplikacjach mobilnych:

 • Apache Cordova/Ionic,
 • natywne aplikacje: Android, iOS (technologie Java, Objective C, Swift).

   

 


  
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej