Wartości i zasady


Indywidualne podejście do Klienta

Internet jest niezwykle dynamiczną przestrzenią. To sprawia, że nie da się działać szablonowo. Ponadto, każda firma działająca w Sieci ma inne potrzeby, sprawdzone dla niej będą inne rozwiązania. My staramy się te potrzeby poznać, ubrać w słowa i doprecyzować, a następnie je tworzymy. Przez cały proces produkcji pozostajemy w kontakcie z Klientem, a po zakończeniu prac często bierzemy udział w ich rozwoju.
 

Czy istnieją jakieś granice? Dla nas nie ma ŻADNYCH GRANIC ;)

Realizujemy projekty tam, gdzie tylko jesteśmy w stanie dotrzeć ;) W swoim doświadczeniu mamy współpracę z Klientami m.in. ze Szwajcarii, Wielkiej Brytanii czy Litwy. Nie obowiązują w tym przypadku bariery językowe.


Nie ilość, a jakość

Jesteśmy niewielkim zespołem inżynierów oprogramowania. Naszą zawodową ambicją jest tworzenie dobrej jakości rozwiązań. Jeżeli umożliwisz nam poznanie swoich potrzeb i oczekiwań to dostarczymy Ci rozwiązanie, które na pewno opłaci Ci się wdrożyć. Nie podejmujemy masowej ilości zleceń, skupiamy się na kilku projektach, a w trakcie ich realizacji służymy radą oraz wiedzą.
 

Doradztwo - to, czego Wam trzeba

W nieustannie zmieniającym się świecie Internetu, ciężko nieraz nadążyć za panującymi trendami. Co więcej, trzeba się mocno postarać, aby klient miał możliwość dostrzec Twoją firmę na niekończącej się liście oferowanych usług i produktów. Jeśli potrzebujesz wsparcia i "mentora" w świecie wyszukiwarki i social mediów - porozmawiaj nami również o takim wsparciu. Pomożemy w stworzeniu i konfiguracji profili społecznościowych, kampanii w wyszukiwarce, a także wspomożemy w procesie pozycjonowania serwisu internetowego.

 

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej