Jesteśmy częścią metacores.com


Nasz zespół współtworzy klaster technologiczny Metacores.com - inicjatywę skupiającą w jednej organizacji inżynierów oprogramowania, grafików, architektów systemowych, projektantów elektroniki i innych specjalistów o uzupełniających się kompetencjach. Dzięki temu jesteśmy w stanie podejmować się naprawdę dużych tematów, wymagających szerokich umiejętności i doświadczenia. W ramach Metacores.com specjalizujemy się w realizacjach związanych z integracją sprzętu i projektowaniem dedykowanych rozwiązań sprzętowych uzupełniających rozwiązania programowe.

Hardware Applications Lab w ramach Metacores.com to w znakomitej większości inżynierowie i wdrożeniowcy wywodzący się z Anteeo. Nasze doświadczenie w telemetrii, sterowaniu i obróbce danych pozyskiwanych z rozległych instalacji łączymy z zaawansowanymi algorytmami, technologią hurtowni danych oraz zabezpieczamy kryptograficznie korzystając ze wsparcia pozostałych labów. Od 2013 roku, gdy połączyliśmy zespoły w ramach inicjatywy Metacores.com, staramy się dopracować procedury pracy grupowej i narzędzia do kontrolowania przebiegu projektu w taki sposób, by klient nie tylko miał dostęp do wszystkich specjalistów niezbędnych do realizacji jego zadania, ale mógł też na bieżąco monitorować postępy, koszty rozwoju poszczególnych elementów projektu oraz komunikować się z zatrudnionym zespołem w duchu Agile.
 

Nasi klienci cenią sobie Metacores.com za rzetelne i solidarne podejście - zlecając prace rozwojowe otrzymują liczny i silny merytorycznie zespół, który realizuje projekt całościowo. Nie ma mowy o przerzucaniu odpowiedzialności lub uchylaniu się od trudnych decyzji projektowych w obawie, że nie będzie komu zlecić jakiegoś zakresu zadań. Czy problematyka projektu dotyka e-commerce i budowy rozległej, wielodomenowej platformy sprzedaży, czy sztucznej inteligencji wspierającej naukę gry w brydża, czy optymalizacji przetwarzania zadań związanych z handlem kryptowalutami - zespół Metacores realizuje projekty od pierwszej rozmowy, przez architekturę rozwiązania i implementację kodu, aż po wsparcie techniczne klienta końcowego. Wiele z naszych realizacji wykonywaliśmy na rynkach zagranicznych, gdzie wymagania i wygoda inwestora dyktują dużo twardsze warunki realizacji projektu i dotrzymywania wyśrubowanych norm jakościowych. Wszakże nic nie stoi na przeszkodzie by polscy klienci równiez korzystali z usług tworzenia oprogramowania na takim poziomie.
​​​​​​​

Zapraszamy do współpracy!

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej